У трьох цистерна 284л рідини. Скільки літрів рідини у кожній цистерні, якщо у першій і другій

165л,а в другій і третій 147 л?(можна умову і на2 дії)

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Александра.

Ответ:

137

Пошаговое объяснение:

1) 284-147=137 (л) - у першій цистерні.

2) 165-137=28 (л) - у другій цистерні.

3) 147-28=119 (л) - у третій цистерні.