З двох міст, відстань між якими 198 км, назустріч один одному вирушили два автомобілі. Якою буде

відстань між ними через 1,1 години, якщо швидкість першого 63 км/год, а другого менша в1 1/8 срочно пжпжпжпжжпжпжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Пусташинский Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

63×1,1=69,3км проехал 1 автомобиль

63÷9/8=63×8/9=56км/год швидк 2 автомобиля

56×1,1=61,6км проехал 2 автомоб

198-(69,3+61,6)=67,1км расстояние между ними