У крамниці повісили об'яву: „Ціни знижені на 1%". Скільки потрібно тепер платити за товар, який

коштував раніше 700 грн? 500 грн. 1 200 грн? 100% це 700 грн %? 1% - ?) грн ? грн ПОМОГИТЕ С ВІДПОВідью

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

1) 700грн = 100%; 700грн / 100 = 7(1% от 700); 700 - 7 = 693грн

2) 500грн = 100%; 500 / 100 = 5 (1% от 500); 500 - 5 = 495грн

3) 1200грн = 100%; 1200 / 100 = 12 (1% от 1200); 1200 - 12 = 1188грн