В одному пакеті міститься 3 3/4 кг, у другому 2/3 цієї кількості. на скільки більше пшона у першому

пакеті ніж у другому? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тепляков Данил.

Ответ:на 1 1/4кг в 1 пакете больше

Пошаговое объяснение:

15/4×2/3=5/2=2 1/2кг 2 пакет

15/4-5/2=15/4-10/4=5/4 =1 1/4