Дано числа: 2; 9; 4; 18. Із них складено пропорції. Оберіть варіанти відповідей в яких пропорція

складена вірно, на вашу думку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михно Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

     Дано числа: 2; 9; 4; 18 .

 Вірні пропорції : 1)  2/4 = 9/18 ;  2) 2/9 = 4/18 ;  3) 4/2 = 18/9 ;  4) 18/4 = 9/2 .