Периметр трикутника 12 см 6 мм.Довжина однієї сторони 4 см 8 мм, другої 3 см 9 мм. знайди довжину

третьої сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Тулеев Ерсултан.

12 см 6 мм=126 мм
4 см 8 мм = 48 мм
3 см 9 мм = 39 мм
1) 48+39 = 87 ( мм) - довжина двох сторін трикутника;
2) 126 - 87 = 39 ( мм) довжина третьої сторони трикутника.
39 мм = 3 см 9 мм
Відповідь. 3 см 9 мм