З однієї станції одночасно в протилежних напрямках вирушили 2 автобуси. Швидкість першого 62.5

км/год, а другого 4/5 швидкості першого. Через скільки год відстань між ними буде 382,5 км? Який Автобус подолав більший шлях

Ответы на вопрос

Отвечает Морская Виктория.

Відповідь:

4/5=0,8

швидкість 2 автобуса=62,5*0,8=50км/год

Через скільки год відстань між автобусами  буде 382,5 км?

t=382,5/(62,5+50)=3,4год

Покрокове пояснення: