Знайдіть довжину відрізка АВ і кординати його середини якщо а(-1;0) і в(3;3) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Даша.

Ответ:

С (1; 1,5)

Пошаговое объяснение:

Пусть С середина отрезка АВ. Тогда:

Хс = (Ха + Хв)/2 = (-1 + 3)/2 = 2/2 = 1

Ус = (Уа + Ув)/2 = (0 + 3)/2 = 3/2 = 1,5

С (1; 1,5)