СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ! Першого дня туристи пройшли 4/11 усього шляху, а другого-решту 56 км скільки

кілометрів пройшли туристи за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кобыжча Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1- 4/11= 7/11 частина  решта

56 :7 * 11= 88 км пройшли туристи за два дні