з двух міст нзустріч один одному виїхали мотоцикл и автомоіль. швидкість мотоцикла 45 км/год це 1/2

швидкості автомобіля. скільки км відстань між містами якщо вони зустрілись через 2 3/4 год?????????????????????????

Ответы на вопрос

Отвечает Миленская Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45 : 1/2= 90 км/ год швидкість автомобіля

45 + 90 = 135 км/ год швидкість зближення

135 * 2 3/4 = 371,25 км відстань між містами