3(х-1)*(х-2)=0 помогите пжжж


Ответы на вопрос

Отвечает Черноротов Богдан.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

через дискримінант

3(x - 1) * (x - 2) = 0

Перепишіть рівняння

3x ^ 2 - 9x + 6 = 0

Визначте коефіцієнти

a = 3, b = - 9 , c = 6

Підставте коефіцієнти у вираз

(- 9) ^ 2 - 4 * 3 * 6

Обчисліть

Рішення

9

или

квадратне рівняння

3(x - 1) * (x - 2) = 0

Роздiлiть обидві частини

(x - 1)(x - 2) = 0 Розділіть на можливі випадки

x - 1 = 0 x - 2 = 0

Розв'яжіть рівняння

x = 1 x = 2

РIВНЯННЯ має 2 розв'язки

Рішення

x_{1} = 1, x_{2} = 2

Отвечает Жалдагареев Альберт.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3( x^2-2x-x+2)=0

3x^2-9x+6=0

D=81-4*3*6=9=3^2

X1=9+3/6=2

X2=9-3/6=1