Прямий кут поділили на три частини у відношенні 1:2:6. Знайдіть градусні міри цих частин. 1) 10,

10, 102) 10, 20, 603) 10, 60, 904) 20, 40, 30​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Прямой угол = 90°

1 угол = 1х = х°

2 угол = 2х°

3 угол = 6х°

х + 2х + 6х = 90

9х = 90

х = 90 : 9

х = 10

1 угол = (х) = 10°

2 угол = (2х) = 2 * 10 = 20°

3 угол = (6х) = 6 * 10 = 60°

10° + 20° + 60° = 90°

Ответ: 2)