6 Маси тата, мами і сина разом становлять 202,5 кг і відносяться як 7 : 5:3. Яка маса кожного члена

родини? А. 93 кг; 68,5 кг; 41 кг Б. 96,5 кг; 66,5 кг; 39,5 кг В. 94,5 кг; 67,5 кг; 40,5 кг Г. 92,5 кг; 68,5 кг; 41,5 кг срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Малов Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7+5+3=15

202,5÷15=13,5 кг 1 часть

13,5×7=94,5 тато

13,5×5=67,5кг мама

13,5×3=40,5кг сын