Сума двох чисел дорівнює 200. Знайди менше з цих чисел, якщо одне з них у 4 рази більше, ніж друге.​


Ответы на вопрос

Отвечает Петровец Анисия.

Ответ:40

Пошаговое объяснение:

Х×4х=200

5х200

Х=200÷5=40

40×4=160