1. Сторони прямокутника дорівнюють 7см і 12см, якою є його площа? 2. Якою є сторона квадрата,

якщо його площа дорівнює 49см. 3. Скільки вершин має паралелепіпед: 4. Обчислити: а) 141-24 6)(17-6)²-33 5. Знайти об'єм паралелепіпеда, якщо його виміри дорівнюють бсм, 2дм і 8смпж помогите с с.р дам 9 б​

Ответы на вопрос

Отвечает Марова Лидия.

Ответ:

1)84

2)7

3)8

4)117;88.

5)Объем параллелепипеда равен произведению площади основания на высоту.(не даны точные данные)

Пошаговое объяснение:

1)7*12=84

2)корень из 49 = 7(площадь квадрата равна сторона квадрата уможенная на саму себя a²;

3)8;

4)141-24=117;(17-6)²-33=11²-33=121-33=88

5)Объем параллелепипеда равен произведению площади основания на высоту.(не даны точные данные)