Обчисли периметр квадрата зі стороною 3 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Акмурзанов Алмас.

Ответ:

оскільки у квадрата всі сторони рівні (у твоєму випадку це 3 дм) те щоб знайти периметр квадрата потрібно сторону помножити на 4. 3 · 4 = 12 (дм) – периметр

Пошаговое объяснение:

Отвечает Садыкова Валерия.

P=3+3+3+3=12дм

или

P=3*4=12дм