З двох пунктів відстань між якими 48км у різних напрямках одночасно відпливли два катера.швидкість

першого катера 36,6км/год а швидкість другого дорівнює 5/6 швидкості першого через який час відстань між катерами становитиме 182,2 км будь ласка швидше!!

Ответы на вопрос

Отвечает Черноморд Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 36,6 * 5/6 = 36. 6/10 * 5/6 = 366/10 * 5/6 = 61/2 * 1/1 = 61/2 = 30,5 (км/ч) скорость 2 катера

2) 36,6 + 30,5 = 67,1 (км/ч) - скорость отдаления

3) 182,2 - 48 = 134,2 (км) - прошли два катера

4) 134,2 : 67,1 = 2 (часа) - будет расстояние между ними 182,2 км

Ответ: через 2 часа