Чи є істиною пропорція?(розв'язання)Розв'яжіть рівняння.Допоможіть будь ласка, віддам 20б.​


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 7/8:4 3/4=1 1/14:2 5/7

1 7/8*2 5/7=4 3/4*1 1/14

15/8*19/7=19/4*15/14

285/56=285/56 верно

8(3х-4)=7*6

24х-32=42

24х=42+32

24х=74

Х=74:24

Х=3 1/12