1-3/7 сколько будет??? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Нарек.

1-3/7=4/7 это точно...

Отвечает Семенович Евгений.

Ответ:

\frac{4}{7}

Пошаговое объяснение:

записуємо частку у вигляді дробу , і обчилюємо різницю