деревяну колоду розпиляли на дві колоди,довжини яких відносяться як 5:8 .Яку частину даної колоди

становить більша з отриманих колод.

Ответы на вопрос

Отвечает Тівоненко Руслан.
Вся колода-1
3+7=10 часлей
1:10=1/10=0,1 одна часті колоды
1•3=0,3=3/10меньшая часть колоды