28. На заводі зварили х л соку та розлили його у 3 літрові банки. Скільки банок знадобилося, щоб

розлити весь сік? Скільки соку залишиться? Значення X вводить користувач.​

Ответы на вопрос

Отвечает Солохина Люба.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х=1600

1600÷3=533 банки

533×3=1599л

1600-1599=1л останется