3) Картопля коштувала 4,5 грн. Її ціна збільшилася на 20%. Яка нова ціна картоплі? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кенжегалиев Нурбол.

Ответ:

5.4

Пошаговое объяснение:

4.5=100%

100:20=5

4.5:5=0.9

4.5+0.9=5.4

Отвечает Яруллин Алмаз.

Ответ:

вартість картоплі - 4,5 грн. отже, це її 100% вартість на данний момент. щоб дізнатися, на скільки ціна картоплі збільшилася нам потрібно виконати дані обчислення:

1)4,5:100=0,045 (грн) - за один відсоток;

2)0,045*20=0,9 (грн) - за двадцять відсотків;

3)4,5+0,9=5,4 (грн) - нова ціна картоплі.