Помогите решить задачу! квадрат і прямокутник мають рівні площі, сусідні сторони прямокутника 3

см і 12 см. знайдіть Р квадрата. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

На Украинском:

S прямокутника: 12x3=36 см у квадратних

Виходить сторона квадрата 6 т.к. 6x6=36

P квадрата = 4x6 = 24

P квадрата = (6 +6) x2 = 24

вибирай із двох останніх будь-яку

На Русском:

S прямоугольника: 12x3=36 см в квадратных 

Получается сторона квадрата 6 ,т.к. 6x6=36 

P квадрата = 4x6=24 

P квадрата=(6+6)x2=24 

Выбирай из двух последних любую

Отвечает Лебедева Лиза.

Пошаговое объяснение:

Sкв=Sпрям

a=3 см b=12 см – сторони прямокутника

Sпрям=ab=3×12=36 (см²)

так як пооща квадрата і прямокутника рівні, то Sкв=36 (см²)

Sкв=а² (а–сторона квадрата)

36=а²

a =  \sqrt{36}

а=6 см

Pкв= 4а= 4×6=24 см