Відомо що точка Е (-3;12) належить графіку функції у=ax².Знайдіть значення а​


Ответы на вопрос

Отвечает Огороднік Анюта.

Ответ: а*9=12 или а=12/9=4/3=1 1/3.

Пошаговое объяснение: