Склади та запиши числовий вираз обчисли його значення а) добуток чисел 15 і 33 б) частка чисел

5412 і 2 в) сума чисел 6452, 4261 і 1130ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Елизавета.

a)

15*33=495

б)

5412 :2 = 2706

в)

6452+1130=7582

4261+1130=5391