СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! На трикутнику позначили 9 точок( по 1 на кожній вершині а на кожній стороні

усього по 4 точки) скільки е способів обрати 3 точки так щоб вони не лежали на 1 прямій?

Ответы на вопрос

Отвечает Чайковский Антон.

Ответ:

9-3=5

3×1=3

5+3=8

8÷4=2