Знайдіть усі пари цілих невід’ємних чисел (х;у) що задовольняють рівняння 5х2 – 4ху+у2 =4х+1


Ответы на вопрос

Отвечает Смолькина Алиночка.

Ответ:

(1;4)

Пошаговое объяснение:

5x2-4xy+y2=4x+1

5x2-4x-1=4xy-y2

(5x+1)(x-1)=y(4x-y)

x=1 y =4