У череді 800 голів рогатої худоби із 1/10 - кози 1/5 корови а решта - вівці скільки овець у череді


Ответы на вопрос

Отвечает Рутковская Алиса.

Ответ:

560

Пошаговое объяснение:

800/10=80 - кози

800/5=160 - корови

80+160=240 - кози і корови

800-240=560 - овець