у хлопчика було 1 гривня він купив 2 солдатики по 40 коп кожен. скильки копійок здачі отримав

хлопчик​

Ответы на вопрос

Отвечает Rozgon Vlad.

Пошаговое объяснение:

20 коп, 1 гривня= 100 коп. 100 коп - (40*20)= 20 коп

Отвечает Захватова Екатерина.

Ответ:

20 копійок

Пошаговое объяснение:

40*2=80

1грн=100 коп

100-80=20(коп)