ОБЧИСЛІТЬ ДОВЖИНУ КОЛА ДІАМЕТЕР ЯКОГО ДОРІВНЮЄ 3.2 СМ


Ответы на вопрос

Отвечает Андронов Анатолий.

Ответ:

довжина кола 20,096 см

Пошаговое объяснение:

1)3,2÷2=1,6 (радіус кола в см.)

2)2×3,14×1,6=10,048(довжина половини кола в см.)

3)10,048×2=20,096(довжина кола в см.)