Знайдіть довжину і площу круга, діамтр якого дорівнює: 8 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

D = 8 дм

C - ?

S - ?

=============

1)

C = πD = 8π (дм)

При π = 3,14, С = 8·3,14 = 25,12 (дм)

2)

S = πR² = 1/4·π·D² = 1/4·π·8² = 16π (дм²)

При π = 3,14, S = 16·3,14 = 50,24 (дм²)