Знайдіть довжину дуги, що становить 5/12 кола, радіус якого дорівнює 36 дм. даю 60 балов

срочно!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарева Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С= 2пr=2*36п=72п дм

Знайдемо ловжину дуги :

С1= 72п * 5/12= 72п : 12 * 5= 30п = 30 * 3,14= 94,2 дм