Знайдіть довжину кола,діаметр якого дорівнює 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

D = 6 см

C - ?

=========

C = πD = 6π (cм)

Если π = 3,14, то:

С = 3,14·6 = 18,84 (см)