Промінь ділить прямий кут на кути, що відносяться як 7:11. Знайдіть градусні міри кутів, що

утворилися.​

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Прямой угол = 90°

1 угол = 7х°

2 угол = 11х°

7х + 11х = 90

18х = 90

х = 90 : 18

х = 5

1 угол = (7х) = 7 * 5 = 35°

2 угол = (11х) = 11 * 5 = 55°

35° + 55° = 90°