Петро працює у ресторані. Зараз у нього є З помиті тарілки і 12 непоми- тих. Для того, щоби помити

одну тарілку, він витрачає 1 хв. Кожні 7 хв офіціант приносить ще 4 брудні тарілки. Скільки тарілок буде помито, коли Петро розпочне мити помаранчеву тарілку? А: 14 Б: 16 В: 18 Г: 20 Д: 22​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Илья.

Відповідь: 22

· ·

ω

Покрокове пояснення:

1) 12-7=5(Т) не встигне помити

2)5+4=9(т) залишиться

3)9-7=2(т) залишилось

4)2+4=6(т)потрібно домити

5)5+9+2+6=22