Побудувати графік функції у = (х + 2)²-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Неруш Лиза.

y=(x+2)^2-1

график парабола.

x^2+4x+3=0

Корни уравнения x1=1

x2=3

Вершина x0=-b/2a=2

y0=-1

Таблица значений

x 2; 1; 3;0;4;5;-1

y -1; 0;0;3;3;8;8