Довжина саду на 30 м більша за ширину, а його периметр 160 м. Знайдіть плошу саду (відповідь

запишіть у арах і квадратних метрах)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошерь Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина = x+30

Ширина = x

2*(x+x+30)=160

2x+2x+60=160

4x=160-60

4x=100

X=100/4

X=25

Ширина = 25 м

Довжина = 25+30=55 м

S=25*55=1375 м^2 (метри квадратні)