У зв‘язку з будівництвом нового мікрорайону маршрут автобуса став довшим на 16%. Знайди довжину

нового маршруту, якщо довжина попереднього була 15 км. Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсиева Энже.

Ответ:

17,4км

Пошаговое объяснение:

15:100•16=2,4(км)- збільшився маршрут

15+2,4=17,4(км)- новий маршрут.