до театру однаковою кількістю автобусів і легкових автомобілів привезли 120 учнів. У кожному

автобусі їхало по 26 пасажирів. А у кожному автомобілі по 4 особи . Скільки осіб приїхало легковими автомобілями та скільки автобусами. Будь ласка дії. в дужках і поясненння.ПЕРЕВІРЯЙТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Ярослав.

Ответ:

кількість пасажирів що приїхали в автобусах 104

кількість пасажирів що приїхали в автомобілях 16

Пошаговое объяснение:

26х+4х=120

х=120÷30

х=4-кількість автобусів та автомобілів

кількість пасажирів що приїхали в автобусах 26*4=104

кількість пасажирів що приїхали в автомобілях 4 * 4= 16