Допоможіть будь ласка.Знайди площу круга , 5/12 довжина кола цього круга дорівнюють 49,6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Пенягина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 49,6 : 5/12 = 49. 6/10 : 5/12 = 496/10 * 12/5 = 496/5 * 6/5 = 2976/25 = 119,04 (см) - длина окружности

2)

С = 119,04 см

π = 3,14

R - ? см

С = 2πR

R = C/2π = 119,04/2*3,14 = 119,04/6,28 ≈ 18,95 ≈ 19 см

3)

R = 19 см

π = 3,14

S = ? см²

S = πR²

S = 3,14 * 19² = 3,14 * 361 = 1133,54 см²