Ширина прямокутника дорівнює 4 см, а довжина - на 3 см більша. Знайди його периметр.​


Ответы на вопрос

Отвечает Углова Таня.

Ответ:Периметр 22 см

Пошаговое объяснение:1) 4+3=7(см)довжина

2)Периметр=(Дорівнює+довжина)×2=(4+7)×2=22(см)периметр