ширина прямокутника дорівнює 7 цілих 1/4 дм, а його довжина на 3 цілих 3/4 дм більша. Знайдіть

периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Dosmaganbet Doskhan.

Ответ:

Р=36,5дм

Пошаговое объяснение:

29/4+15/4=44/4=11дм довжина

Р=(11 +7 1/14)×2=18 1/4×2=73/2=36,5дм