6 кг фарби для стелі коштують приблизно 270 грн. Їм необхідно придбати 9 кг фарби. Скільки буде

коштувати фарба?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Артём.

Ответ:

Відповідь: 405 грн коштує фарба

Пошаговое объяснение:

1) 270:6=45 (грн) - коштує 1 кг фарби

2) 45*9= 405 (грн) - коштує фарба яку потрібно придбати