Знайдіть значення функції f(x)=3x-1 в точці х0=-4. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Медоев Саша.

Ответ:       f(- 4 ) = - 13 .

Пошаговое объяснение:

          f(x) = 3x - 1   в точці х₀= - 4. ​

     f(- 4 ) = 3 * (- 4 ) - 1 = - 12 - 1 = - 13 ;        f(- 4 ) = - 13 .