Знайти радіус кола, якщо діаметр дорівнює 2,8 см a. 5,6 дм b. 5,6 см c. 1,4 см d. 1,4 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Биккенин Камиль.

Ответ:

1,4см

Пошаговое объяснение:

d=2R

R=d/2=2,8/2=1,4см