Знайдіть ділене, якщо дільник дорівнює 25, неповна частка-3,а остача -11 .


Ответы на вопрос

Отвечает Ільницький Назар.

х : 25 = 3 (ост. 11)

х = 25 · 3 (ост. 11)

х = 75 + 11

х = 86

Ответ: 86.