Пасажир, проїхавши половину шляху, ліг спати і спав доти, доки не лишилося проїхати половину того

шляху, що він проїхав, коли спав. Яку частину шляху він проспав? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Проехал 1/2 лёг спать

1/2×1/2=1/4 шляху проспав

Отвечает Лобанова Анна.

Ответ:

 \frac{1}{3}

Пошаговое объяснение:

+ це їхав

z це спав

{ + + + z z + }

він проїхав 1/2

залишилось 1/2

потім з цеї 1/2 він спав 2/3, і стільки ж часу як половина того що він спав, він їхав - це 1/2.

Постав будьласка кращу відповідь!!!

Дякую!!! :)