6.Велосипедист проїжджає відстань між двома населеними пунк- тами за 3 год. рухаючись зі швидкістю

12 км/год. За скільки часу про- їде цю ж саму відстань мотоцикліст, який рухатиметься зі швидкістю 18 км/год. треба на завтра​

Ответы на вопрос

Отвечает Ошубей Рома.

Ответ:

За 2 год проедет мотоциклист

Пошаговое объяснение:

12×3=36км проедет велосипедист за 3 часа

36÷18=2 часа

Отвечает Кашенкова Аделина.

Ответ:

2 год.

Пошаговое объяснение:

1)12 • 3 = 36 (км) — проїде за 3 години;

2)36 : 18 = 2 (год)

Відповідь: цю ж саму відстань проїде мотоцикліст за 2 години зі швидкістю 18 км/год.