Х айнымалысын у айнымалысы аркылы орнекте. 2х-3у=16х


Ответы на вопрос

Отвечает Дубняк Ксения.

{2х+3у=16

{3х-2у=11

2х=16-3у

х=(16-3у)/2

3/2*(16-3у)-2у=11

48-9у-4у=22

-13у=-26

у=2

х=5

Ответ: (2;5)