З одного міста одночасно вирушили в протилежних напрямках два мотоциклісти. Швидкість першого 40

кілометрів за годину, а другого 50 км за год. Яка відстань буде між ними через 3 години

Ответы на вопрос

Отвечает Фисенко Анна.

Ответ:

1) 3×40=120

2)3×50=150

3)120+150=270

Відповідь 270км